Lemingo brodiace čižmy wodery

Brodiace čižmy do rozkroku Wodery Lemigo - pánske Brodiace nohavice po rozkrok sú vhodným nástrojom ako prebrodiť plytšie rieky alebo plytké okrajové časti jazier. Pevná...
Doporučená ponuka Freefishing

Na sklade • Viac variantovDarčekPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,07 €97 % • 287 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantovZdarma93 % • 20 397 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do týždňa • Viac variantov4,5 €92 % • 187 225 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v Freefishing

• Kvalita
  • , zakúpené v SPORTS.sk - rybársky veľkoobchod

Vyskúšal som ich zatiaľ 2x, spokojný som, spĺňajú moje očakávanie. Chodí sa v nich dobre, nešmýka sa, bol som s nimi na rieke, kde bol silný prúd, myslím si, že to bola dobrá voľba :)

Brodiace čižmy do rozkroku Wodery Lemigo - pánske

Brodiace nohavice po rozkrok sú vhodným nástrojom ako prebrodiť plytšie rieky alebo plytké okrajové časti jazier. Pevná topánka odolá stretom s ostrými hranami kameňov a inými predmetmi nachádzajúcimi sa vo vode. Podrážka s hĺbkou dezénu 0,5cm zvyšuje stabilitu aj na klzkom teréne. Čižmy sa upevňujú na opasok pevným popruhom s rýchloklipom.

• , zakúpené v Freefishing

• Kvalita